محل تبلیغات شما

كي تا حالا رفته عروسي غريبه بشينه زار بزنه؟؟؟؟؟؟

مخصوصا خودت هم دي جي باشي براي اون عروسي، آهنگايي بزاري كه توي ذهنت براي عروسي خودت ميخواستي بزاريبعد بايد بشيني تجسم كني يكي ديگه داره ميره با عشقت.اونم دستش و ميگيره اونشب همه ميخندن شادن.يكي داره جون ميده.٥شنبه جشن دارن.:) از خواب ميپرم گريه.ميخوابم گريه.بيدار ميشم گريه.همش گريه و اونطرف اونا دارن براي مراسم اماده ميشن.چي ميپوشي چه رنگي ميپوشي و و و.چطور دلتون اومد؟ اينقدر بد بودم؟ صبحا دست توي دست ظهرا دست توي دستمن با شوخي گفتم ميخوام عقد كنم.ميخكوب شد.كي منو درك ميكنه؟؟؟ فوق فوق مجرد مي موندي به قول خودت.چي شد حرفا؟ قولا؟ همش الكي.دين و ايمون نيست ديگه.دوماد امشب هم ترك بود فكر كنم و عروسي هم همشهري ما.كسي حالمو ميفهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون كه تكيه گاهم بود مردم بود اقام بود زندگيم بود.نفهميد منو فروخت به ٤تا حرف، به ٤تا تعريف، كامل فراموش كرد منو حتي ١٪؜ خوبيام نيومد به چشمش اون لحظه، از بقيه چ توقعي داشته باشم.؟ مني كه فكرم هم عاشقي اينا نبود هيچوقت اومد و يادم داد م ١٤سال بزرگم كرد با اين حس تهشممن كسي بودم كسي بهم ميگفت دوست دارم ميگفتم شما لطف داري! چرا اومدي اينارو يادم دادي كه بعدش بزني خفم كني.چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو اومدي دبي پيشم كه بعدش با هم بسازيم.چي شد.:-< با اينكه دلگير بودم ازت خيلي خيلي خيلي ولي كفتم مهمون مني تاج سري رفتيم اينور و اونور، اون چند روز هم به ذهنت نيومد؟؟؟؟ اههميشه ته پستام ارزو خودم و خودت بود حالا بايد بنويسم.خوشبخن بشي.

٢٧ آبان، تولدت مبارك

فقط چراااااا؟؟؟؟

داغووونم داغووونم داغوووونممممممممم

هم ,كه ,گريه ,اون ,خودت ,منو ,توي دست ,چي شد ,دست توي ,كه بعدش ,و و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها